Casa Quintal Amplo 4 Quartos 5 Min Centro De Foz
| Gratis WiFi Gratis WiFi på værelserne | 24-timers service 24-timers Reception | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning |
| Børnevenlig Spillerum | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa Quintal Amplo 4 Quartos 5 Min Centro De Foz tilbyder en indkvartering inden for 15 minutter i bil fra Iguassu Falls lufthavn. På stedet findes der 3 badeværelser, 4 værelser og et fuldt udstyret køkken.
Omar Ibn Al-Khattab Moskéen ligger på 4 km afstand fra indkvarteringen og Tancredo Neves-broen ligger 3 km derfra. Beliggende inden for 3 km afstand fra Foz do Iguaçus centrum, byder villaen på en uforglemmelig ferie. Denne indkvartering er 14 minutters gang fra Rafain Churrascaria Show med retter af latinamerikansk køkken. Parque Nacional do Iguaçu ligger ved siden af villaen.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Internetadgang
- 24-timers Reception
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- Omklædningsrum
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Grillfaciliteter
- Fritids-/ TV værelset
Services
- Vaskeri
På værelset
- Gratis WiFi på værelserne
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Omklædningsområde
- Terrasse
- Havemøbler
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- Spillerum
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Casa Quintal Amplo 4 Quartos 5 Min Centro De Foz?
Gæster på Casa Quintal Amplo 4 Quartos 5 Min Centro De Foz kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Iguassu Falls fra Casa Quintal Amplo 4 Quartos 5 Min Centro De Foz?
Der er 5 km mellem Iguassu Falls og Casa Quintal Amplo 4 Quartos 5 Min Centro De Foz. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Quintal Amplo 4 Quartos 5 Min Centro De Foz?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Quintal Amplo 4 Quartos 5 Min Centro De Foz med deres kæledyr.